Referencje

 • Borg-Warner-Logo.jpg

  BorgWarner

  ,,[...] Agencja Pracy OK JOB Sp. z o.o. wspiera nas w poszukiwaniu pracowników na stanowiska produkcyjno - magazynowe w branży motoryzacyjnej.
  Wszelkie powierzone zlecenia wykonywane są terminowe i na wymaganym przez nas poziomie. Warto podkreślić wysoką skuteczność realizowanych procesów rekrutacyjnych, dobry dobór kandydatów i terminowe wypłaty wynagrodzeń pracowników.
  Polecam usług Agencji pracy OK JOB Sp. z o.o. firmom poszukującym kompetentnego i efektywnego partnera z zakresy dostarczania personelu."
 • viessmann-vector-logo.png

  Viessmann

  ,,[...] Zdecydowanym atutem agencji jest szeroka baza kandydatów oraz ich szybka dostępność, co jest niezwykle ważne w sytuacji nieplanowanego wzrostu zapotrzebowania na personel. Dzięki zaangażowaniu agencji byliśmy w stanie w krótkim czasie zatrudnić pracowników bez zbędnego oczekiwania.
  Zaletą agencji jest również fakt, że posiada swoje biuro również na terenie Legnicy, co jest dla nas niezwykle ważny przy nawiązywaniu relacji z partnerami. Utwierdza nas to w przekonaniu, że dla firmy OK JOB jest bardzo ważna współpraca i jakość oferowanych usług.[...]"
 • LEAR.png

  Lear Corporation Poland II o. Tychy

  ,, [...] Firma ta wykazała się dużym zaangażowaniem w podejściu do wyznaczonych zadań oraz dobrą znajomością rynku pracy. Koordynatorów Firmy OK Job Sp. z o.o. cenimy za profesjonalizm i szybkość w realizacji projektów. Zgłaszane przez nas braki kadrowe były uzupełniane sprawnie, Ok Job Sp. z o.o. posiada rozbudowaną bazę kandydatów [...]. "
 • LEAR.png

  Lear Corporation Poland II o. Jarosław

  ,,[...] Firma OK Job wykazuje się dużą otwartością i elastycznością w podejściu do wyznaczonych zadań. Pracownicy firmy są świetnie zorientowani w realiach rynku pracy co znajduje odzwierciedlenie w zdolności do zdobywania odpowiednich pracowników na coraz bardziej ograniczonym rynku. Koordynatorów Firmy OK JOB cenię za profesjonalizm, zaangażowanie i szybkość w realizacji projektów oraz właściwe zrozumienie naszych potrzeb. Należy również podkreślić, że współpraca między naszymi firmami przebiegała w bardzo dobrej i przyjaznej atmosferze [...] "  
 • LEAR.png

  Lear Corporation Poland II o. Legnica

  ,,[...] Agencja wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta. Przez cały okres współpracy, Koordynatorzy OK JOB Sp. z o.o. na bieżąco reagowali na nasze zapotrzebowanie, w wyniku czego każda rekrutacja odbywała się profesjonalnie i terminowo. Na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o jasną i przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu.
  OK JOB Sp. z o.o. bez wątpienia zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa, a także nienaganne podejście i przyjazną atmosferę współpracy."
 • Contenur.jpeg

  Contenur

  ,,[...] Współpraca z OK JOB cechuje się wysokim poziomem zaangażowania oraz profesjonalizmu. Istotnym elementem współpracy jest także bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność oraz efektywna współpraca z działem HR, co przyczyniło się do znacznego zredukowania kosztów zatrudnienia i zmniejszenia rotacji pracowników. Bardzo dobry kontakt z pracownikiem, Panią Anitą Kręmpą wpłyną korzystnie na proces rekrutacji i prowadzenie dokumentacji pracowniczej.  Agencja dostarcza pracowników o szerokim spektrum umiejętności i dostosowaniem do potrzeb naszej firmy.
  Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera współpracy sprawia, że szczerze możemy polecić Agencję Pracy Tymczasowej  OK JOB Sp. z o.o. , która gwarantuje profesjonalne wsparcie i usługi na wysokim poziomie."
 • husqvarna-logo-49D149AEFB-seeklogo.com.png

  Husqvarna Group

  ,,[...] Na podstawie dotychczasowych doświadczeń potwierdzamy, że Ok Job Sp. z o.o. wywiązuje się z umowy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Usługi realizowane są rzetelnie i terminowo. Konsultanci Ok Job Sp. z o.o. wykazują się wysoką elastycznością i zrozumieniem naszych potrzeb. Pracownicy dostarczani są na czas i posiadają oczekiwane przez nas umiejętności."

Zaufali nam

lear-corporation
viessmann
husqvarna
borgwarner
hennigesautomotive
centrostal-kielce
proseat
pro-flex
mid-ocean
contenur
seito
pugik
idmedia
leasing-24-eu
ict
euro-expert
witmar
vincio
saamo
radbud
medicpol
lioness
ekotech
jooble