Pracownicy z Azji

W czasie niedoboru pracowniczego oraz dużej rotacji personelu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów oferując im pracowników nie tylko ze Wschodu ale także i krajów Azjatyckich.

Bieda oraz duże koszty dotarcia do Europy powoduje, że osoby z Dalekiego Wschodu  są bardziej motywowanymi do pracy oraz lojalnymi pracownikami. Swoja pracę wykonują z większym zaangażowaniem ciesząc się, z możliwości, które otrzymują.

Osoby takie mogą wykonywać pracę tylko na podstawie zezwolenia na pracę, które jest wydawane na konkretną firmę i konkretne stanowisko. Proces ten wprawdzie trwa dłużej niż w przypadku pracowników z Ukrainy jednak gwarantuje, że pracownik zwiąże się z pracodawcą na dłuższy okres. Rotacja osób mających długotrwałe pozwolenie  jest najniższa.

Korzyści z zatrudnienia
  • Dostęp do wykwalifikowanych pracowników ( kucharze, pracownicy budowlani, operatorzy, branża IT, ślusarze i wiele innych),
  • Długotrwałe stosunki pracy przy równoczesnym przypisaniu do konkretnego pracodawcy. 
  • Przejęcie wszelkich formalności związanych z procedurą rejestracji pracownika
  • W każdej grupie oddelegowanej do Klienta znajduje się osoba posługująca się komunikatywnie językiem angielskim.
  • Opieka koordynatora Agencji zarówno pracownikami jak i Klientem. 
  • Agencja Ok Job Sp. z o.o.  dzięki sieci partnerskiej w najważniejszych krajach Azji i dobrym relacjom z konsulatami rekrutuje obecnie pracowników z takich krajów jak Chiny, Nepal, Indie, Tajlandia, Bangladesz. Sieć współpracy obejmuje ponad 30 azjatyckich agencji pośrednictwa pracy.
Zapraszamy do kontaktu aby poznać szczegóły oferty.

Zaufali nam

lear-corporation
viessmann
husqvarna
borgwarner
hennigesautomotive
centrostal-kielce
proseat
pro-flex
mid-ocean
contenur
seito
pugik
idmedia
leasing-24-eu
ict
euro-expert
witmar
vincio
saamo
radbud
medicpol
lioness
ekotech
jooble