Zasady współpracy

OK JOB wspiera pracodawców  we wszystkich dziedzinach zarządzania zasobami ludzkimi. Nasi konsultanci posiadają wiedzę z zakresu współczesnych narzędzi HR oraz umiejętność praktycznego  ich zastosowania w wielu branżach.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy obiektywnie patrzą na procesy istniejące w firmie Klienta jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasza oferta zawiera między innymi:

– Rekrutacja i selekcja pracowników,

W zależności od oferowanego stanowiska wybieramy najskuteczniejszą metodę poszukiwania odpowiedniego kandydata. Po selekcji nadesłanych aplikacji oraz rozmowach rekrutacyjnych prowadzonych przez rekrutów z wieloletnim doświadczeniem przestawiamy klientowi kandydatów spełniających ich oczekiwania.

– Usługa pracy tymczasowej,

Jest to elastyczne rozwiązanie zatrudnienia pracowników w sektorach o dużej sezonowości bądź dużej fluktuacji.  Agencja w ramach usługi przejmuje zarówno rekrutację jak i obsługę kadrowo- płacową pracowników tymczasowych.

- Pracownicy z Ukrainy

Współpracując z partnerami na Ukrainie jesteśmy gotowi zapewnić kandydatów zweryfikowanych pod względem oczekiwań Klienta w krótkim okresie czasu. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników. 

– Usługa Try & Hire-  wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem na stałe,

Zatrudniając pracownika pracodawca podejmuje ryzyko niezadowolenia z jakości wykonywanej przez niego pracy. W ramach usługi Try&Hire pracownik jest zatrudniany w pierwszych miesiącach przez agencję pracy na podstawie umowy o prace tymczasową.  W przypadku pozytywnej oceny pracodawca zatrudnia go w obrębie swojej struktury. Jest to metoda najczęściej stosowana w przypadku stanowisk specjalistycznych.

– Doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy,

Po zapoznaniu się z przedstawioną przez Klienta sytuacją personalną wskazujemy możliwości zastosowania najodpowiedniejszych narzędzi HR (rekrutacje, elastyczne zatrudnienie, plany adaptacyjne, oceny pracownicze, ścieżki karier itd.).

– Zastosowanie współczesnych narzędzi HR,

Praktyczne zastosowanie narzędzi HR skonstruowanych dla danego klienta (opis stanowisk pracy, plan sukcesji, zarządzanie talentami, budowanie ścieżek karier itd.).

– Rekrutacje międzynarodowe,

Usługi rekrutacji kandydatów dla zagranicznych, zaufanych  partnerów a także zatrudniania obcokrajowców dla pracodawców z Polski. 

– Rekrutacja osób niepełnosprawnych,

Zatrudnienie osób posiadających stopień niepełnosprawności wiąże się z obniżeniem przez pracodawcę kosztów zatrudnienia. My pomagamy takiego pracownika znaleźć.

– Obsługa dorywczych prac zleconych,

Wsparcie klientów w czasie krótkoterminowego wzrostu zapotrzebowania na dodatkowy personel.

– Obsługa Eventów,

Zapewnienie odpowiedniego personelu pracowniczego podczas akcji promocyjnych, ulotkowych i Eventów .

– Zamieszczanie ogłoszeń

Usługa skierowana do wszystkich pracodawców, którzy chcą dotrzeć przez naszą stronę do jak największej ilości kandydatów spełniających ich oczekiwania.

Zaufali nam

lear-corporation
viessmann
husqvarna
borgwarner
hennigesautomotive
centrostal-kielce
proseat
pro-flex
mid-ocean
contenur
seito
pugik
idmedia
leasing-24-eu
ict
euro-expert
witmar
vincio
saamo
radbud
medicpol
lioness
ekotech
jooble