Rekrutacja pracowników

Posługujemy się sprawdzoną i wypracowaną przez lata metodyką selekcji. Dzięki niej przynosimy korzyści zarówno przedsiębiorstwom, jak i kandydatom.

Rekrutacja pracowników

Posługujemy się sprawdzoną i wypracowaną przez lata metodyką selekcji. Dzięki niej przynosimy korzyści zarówno przedsiębiorstwom, jak i kandydatom.

Dlaczego warto wybrać rekrutację z OK JOB?

Doskonała selektywność

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy o rynku, jesteśmy w stanie precyzyjnie selekcjonować kandydatów, skupiając się na tych z najwyższym potencjałem.

Indywidualne podejście

Rozumiejąc, że każda firma ma swoją specyfikę, przykładamy wielką wagę do indywidualnego podejścia do naszych klientów. Dzięki temu zapewniamy rekrutację dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zarządzanie procesem

Przejmujemy odpowiedzialność za cały lub częściowy proces rekrutacji, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa. Nasza elastyczność oraz doświadczenie gwarantują sprawną i profesjonalną realizację każdego etapu selekcji.

Współpraca bezpośrednio z przedsiębiorcą

Po dokładnej selekcji kandydatów przekazujemy pracownika do zatrudnienia. Cały proces odbywa się pod Twoim nadzorem, co daje pełną kontrolę, a finalne zatrudnienie realizowane jest bezpośrednio w Twojej firmie.

Oszczędność czasu i zasobów

Nieudana rekrutacja nie tylko pochłania czas, ale również generuje koszty. Dzięki naszym usługom możesz uniknąć wydatków związanych z poszukiwaniem pracowników, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Powierz nam ten proces i zoptymalizuj swoje zasoby.

Dążymy do wspierania rozwoju firm poprzez identyfikację kluczowych talentów, które będą doskonałym uzupełnieniem Twojej kadry i przyczynią się do skutecznego realizowania zadań. Zaufaj nam i pozwól odnaleźć dla Ciebie tych pracowników, którzy najlepiej wpiszą się w wizję Twojego biznesu. Nie musisz tracić czasu na przeglądanie wielu CV czy przeprowadzanie niepotrzebnych rozmów kwalifikacyjnych – powierz nam ten proces, a my zajmiemy się nim kompleksowo. W oparciu o nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy głęboką wiedzę o rynku pracy, co pozwala nam z precyzją dobierać profesjonalistów idealnie pasujących do Twojego przedsiębiorstwa.

Jak nawiązać skuteczną współpracę z OK JOB?

v

Pierwszy kontakt i konsultacja

Firma zgłasza się do agencji z zapytaniem o możliwość współpracy, prezentując swoje potrzeby rekrutacyjne.

Analiza potrzeb i sprecyzowanie wymagań

Agencja przeprowadza dogłębną analizę potrzeb klienta, określa profil poszukiwanego kandydata oraz ustala zakres współpracy.

l

Podpisanie umowy

Na bazie wcześniejszych ustaleń obie strony podpisują umowę o współpracy, która zawiera m.in. zakres usług, koszty, terminy i odpowiedzialności.

Przeprowadzenie rekrutacji

Agencja rozpoczyna proces poszukiwań – publikuje oferty, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne, testy oraz weryfikuje referencje kandydatów.

Przedstawienie kandydatów

Agencja dostarcza firmie wyselekcjonowane profile kandydatów, które najlepiej spełniają oczekiwania i wymagania.

Z

Finalizacja procesu

Firma potwierdza decyzję o współpracy z kandydatem. Na życzenie klienta, agencja dopełnia formalności związane z zatrudnieniem. Po przekazaniu pracownika, agencja finalizuje swoje działania. Jeśli pracownik nie spełnia oczekiwań w okresie próbnym, agencja przedstawia inną kandydaturę na zastępstwo.

Napisz do nas i poznaj ofertę OK JOB