Szwaczka/szwacz

Miejsce pracy: Jarosław

Dla naszego klienta w Jarosławiu poszukujemy Szwaczki/Szwacza do szycia elementów poszyć siedzeń samochodowych. Wymagane są dokładność, umiejętności manualne, umiejętność szycia lub gotowość do szkolenia.

Zakres obowiązków

  • Szycie elementów poszyć siedzeń samochodowych

Wymagania

  • Dokładność

  • Umiejętności manualne

  • Umiejętność szycia lub gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy na szwalni

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

  • Stawkę miesięczną 3600 zł (brutto)

  • Premię miesięczną 220 zł

  • Premię kwartalną do 500 zł

  • Program poleceń pracowniczych ( Bonus finansowy do 1600 zł )

  • Szkolenie przygotowawcze do pracy

  • Kompleksową opiekę koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

  • 2 zmianowy system pracy (6-14,14-22)

  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dodatek za pracę w nocy +20%

  • Dopłaty do dojazdów

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu

Jesteś zainteresowany tą ofertą?